biuro@essentia-vitae.pl

O nas

Capri Service Sp. z o.o. jest obecna na rynku od 2000 r. Jest to spółka rodzima z kapitałem polskim. Tworzy ją zespół młodych, ambitnych osób dążących do zapewnienia swoim klientom usług na najwyższym poziomie. Od tego czasu udało się nam zdobyć zaufanie u ogromnej rzeszy klientów, z którymi współpraca opiera się na zasadach umów partnerskich.


Podstawowym profilem działalności firmy jest dystrybucja wody w systemie butli 5-galonowych. Posiadamy szeroką gamę dystrybutorów z których można uzyskać wodę o temperaturze pokojowej, gorącą lub zimną oraz akcesoriów do jej dozowania i przechowywania. Stale poszerzamy ich gamę. Nowością są wprowadzone dystrybutory z funkcjami wody gazowanej w stopniu niskim i wysokim. Oferujemy również dystrybutory Ebac Emax - lidera na rynku dystrybutorów w Europie.  


W marcu 2006 roku wprowadziliśmy na rynek własną markę wody w butlach 19 litrowych pod nazwą Essentia Vitae, (woda źródlana, niskozmineralizowana,  niskosodowa) jej jakość i walory smakowe doceniło już szerokie grono Odbiorców, których ilość stale wzrasta. Woda Essentia Vitae pochodzi z ujęcia wody w Sopotni Wielkiej koło Żywca.


Odbiorcami produktów pod marką Essentia Vitae są firmy oraz osoby indywidualne.


Firma rozszerzyła swoją ofertę handlową o wody zdrojowe, mineralne i wysokozmineralizowane w butelkach szklanych oraz butelkach PET o marki tj.:    Buskowianka Zdój,; Wysowianka Zdrój; Rabka Zdrój; Cisownianka; Nałęczów Zdrój…


Posiadamy w swojej ofercie również ekspresy do kawy (Saeco, Gaggia; Gimas), szeroki wybór markowych kaw ziarnistych (Lavazza, Makador, Gimoka ) oraz kawy pod własną marką Essentia CaffeTM.


Państwa potrzeby są dla nas podstawą do skonstruowania indywidualnej oferty, która w sposób kompleksowy spełni oczekiwania i zapewni maksymalną satysfakcję.


W ofertach uwzględniamy Państwa potrzeby na dostawę wody w butelkach 19 litrowych; wody w butelkach szklanych 0,33 l zwrotnej i bezzwrotnej; butelkach PET 0,5 l i 1,5 l  oraz ekspresy do kawy.


Nasza firma posiada środki techniczne oraz flotę samochodów marki Mercedes-Benz umożliwiającą terminową realizację zamówień oraz profesjonalną obsługę. Począwszy od dużych firm skończywszy na klientach indywidualnych.


Dewizą naszej firmy jest oferowanie swoim Odbiorcom wszystkiego co czyste, zdrowe i naturalne. Zapewniamy najwyższej jakości produkty, usługi oraz serwis.

     
     
     
     


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY