biuro@essentia-vitae.pl

Nasza woda

Nasza woda to: 

 

 • krystalicznie czysta woda Essentia Vitae z ujęcia "Źródło Beskidów" w Sopotni Wielkiej koło Żywca, czerpana jest ze źródeł usytuowanych w Beskidzie Żywieckim, na obrzeżu Żywieckiego Parku Narodowego, u podnóża stoku Góry Skałka. Woda pochodząca z tych źródeł wydobywana jest ze szczelinowych utworów trzeciorzędowych – piaskowców magurskich  fliszu karpackiego.

  Pobierana z głębi ziemi woda zachowuje swoje walory zdrowotne i smakowe. Zawiera zestaw naturalnie zbilansowanych składników mineralnych.


 • Essentia Vitae to woda źródlana niskozmineralizowana i niskosodowa. Jest sklasyfikowana jako woda źródlana niskosodowa ponieważ zawartość sodu nie przekracza 20 mg/dm3.

  Można ją spożywać w dowolnych ilościach dziennie. Polecana jest wszystkim osobom z nadciśnienie i obrzękami. Nasza woda nadaje się również do przygotowywania potraw, gdyż nie pozostawia osadu.

  Poprzez korzystanie z oferowanych przez naszą firmę dystrybutorów do dozowania wody (gorącej i zimnej) można przygotować wiele gorących napoi tj.: herbata, kawa, i inne


 • Essentia Vitae swoje walory zdrowotne i makowe zawdzięcza naturze. W czasie czerpania i rozlewu nic nie traci ze swoich wspaniałych właściwości. Potwierdzają to stale prowadzone badania jej składu i kontrole bakteriologiczne


 • stały nadzór nad jakością wody oraz bakteriologią prowadzi akredytowane laboratorium Pertogeo

  Woda Essentia Vitae spełnia wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 29.04.2004r. (dz.U.2004.120.1256) ze zmianami w dokumencie z dnia 17.12.2004r. (Dz.U.2004.276.2738) dla naturalnych wód źródlanych, przydatnych do rozlewania w opakowania jednostkowe.