biuro@essentia-vitae.pl

Transport

Szanowni Państwo!

Nasza firma posiada środki techniczne do składowania, rozładunku, załadunku oraz transportu wody w butlach 19 litrowych jak również wód mineralnych pakowanych w palety o pojemnościach 0,33litra w butelkach szklanych, wód mineralnych w butelkach PET o pojemności 0,5 litra, 1,5 litra i 5 litrowe.

Posiadane przez nas środki transportu to flota samochodów Mercedes Benz
tj. Vito, Sprinter, Atego, Actros.

•    Mercedesy Benz VITO są wykorzystywane do montaży i serwisów dystrybutorów do dozowania wody oraz ekspresów do kawy. Zaletą tych aut jest również możliwość dostaw do tzw.: „małych punktów” w centrum miast.

•    Mercedesy Benz Sprinter -  posiadają specjalistyczne zabudowy firmy Hesse Europa, zabudowy te przystoowane są do dystrybucji wody w systemie 5 galonowym. Wykorzystywane są przy obłudze klientów indywidualnych małych i średnich firm. Dysponujemy także samochodami sprinter z zabudową typu izoterma wyposażoną w agregat chłodniczy oraz windę załadowczo – rozładowczą, na wyposażeniu firmy pozostaje także samochód Sprinter Furgon, który znakomicie sprawdza się przy montażu dystrybutorów oraz serwisie w średnich i dużych firmach.

•   Mercedesy Benz Atego i Actros – posiadają zabudowy skrzyniowe z plandeką, dodatkowo wyposażone są w windy załadowczo – rozładowcze. Samochody te wykorzystywane są do obsługi kontrahentów w większe dostaw wody
w butlach 19 litrowych jak i wód mineralnych pakowanych w palety.

 


Dewizą naszej firmy jest najwyższa jakość naszych usług. 

 

     
         
     
         
     
         
     
         
       

Samochody zakupione w autoryzowanych salonach MERCEDES-BENZ 

Danuta i Ryszard Czach Sp. z o.o.

Marek Owczarek Sp. z o.o.

 

Projekty graficzne oraz oklejenie wykonała firma: B3STUDIO Agencja Reklamy